Tatlı Mor Patates Yerli 3 KG

Tatlı Mor Patates Yerli 3 KG

Stok kodu: SB306 Kategoriler: Etiketler: ,

59.99 39.99

Rengiyle gözünüzü lezzetliyle karnınızı doyuracak süper bir ürün Tatlı Mor Patates

Tatlı mor patates Güney AAmerika kökenli bir üründür. Fakat ülkemizin girişimci çiftçileri tarafından uygun şartlar oluşturularak tatlı mor patatesin üretimi ülkemizde de gerçekleştirilmeye başlamıştır. İthal ürünlere göre daha fazla besin değerine sahip olması ve fiyatlandırma noktasında daha uygun sonuçlar vermesi yerli tatlı mor patatesin daha fazla ilgi duymasına etken oluşturmaktadır.

114 adet stokta

Karşılaştır

Açıklama

Rengiyle gözünüzü lezzetliyle karnınızı doyuracak süper bir ürün Tatlı Mor Patates

Tatlı mor patates Güney Amerika kökenli bir üründür. Fakat ülkemizin girişimci çiftçileri tarafından uygun şartlar oluşturularak tatlı mor patatesin üretimi ülkemizde de gerçekleştirilmeye başlamıştır. İthal ürünlere göre daha fazla besin değerine sahip olması ve fiyatlandırma noktasında daha uygun sonuçlar vermesi yerli tatlı mor patatesin daha fazla ilgi duymasına etken oluşturmaktadır.

Tatlı mor patates kardeşi olan tatlı patates gibi tatlıca bir tata, mor bir renge sahiptir. Renginden de anlayacağınız gibi faydaları saymakla bitmez.

Tatlı mor patates;

  • Normal patatese göre 10 kat daha fazla antioksidan etkiye sahiptir. Uzmanlar tarafından düzenli tüketimde cildi güzelleştirme ve daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacağı kanıtlanmıştır.
  • İçerisinde bulundurduğu antioksidanlar sayesinde hücrelerin daha hızlı yenilendiği ve hücre yapınızın korunduğu nettir.
  • Yüksek tahsiyon hastaları için bolça tüketilen tatlı mor patates, tansiyonunuzun dengelenmesi konusunda da yardımcı olacaktır.
  • İçerisinde bolca Fosfor, Demir, C ve D vitaminleri bulundurur.
  • Lit oranı nişasta oranına göre daha fazla yoğunlukta olup daha sağlıklı bir hale bürünmüştür.

Tatlı mor patates ürünümüzü günün tüm öğünlerinde tüketebilir ve lezzetli pesinler oluşturabilirsiniz. Sabah kahvaltınızda tatlı gruplarıyla karıştırılarak nefis sürülebilir bir marmelata çevirilebilir. Çörek kek ve ekmeklerinize tatlı mor patatesin göze hoş gelen rengini verebilir ve tatlandırabilirsiniz.

 

Ek bilgi

Ağırlık

3 KG

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tatlı Mor Patates Yerli 3 KG” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir