Create an Account

Shopping cart

Close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kimiz Biz?

GDO’suz ve tamamen yerli üretim olan soya fasülyelerimizle sofralarınıza
lezzet ve yeni tatlar katma arzusundayız.

Ürünlerimiz; hem sağlıklı yaşamak isteyenlerin hem de veganların beğenisini kazanacak. Ürünlerimizin hiçbirinde koruyucu&katkı maddesi bulunmamakta, siparişleriniz İstanbul içinde kendi araç filomuzla, diğer şehirler için ise taptaze olarak özel koli içinde strafor ambalaj & jel buz ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları vasıtasıyla göndermekteyiz. Tüm ürünlerimiz 100% Vegandır.

Sun Star Hakkında
TEDARİK HİZMETİ

Güçlü araç filosu ve taze transfer yapımızla tüm TÜRKİYE’ ye ürün tedariğimiz bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’ de hizmet veren bir çok önde gelen çin restourantları tofu, soya filizi, soya sütü ve diğer ürün isteklerinin tercihini manting markasından yapmaktadır. Referanslar bölümünden bizimle çalışan firmaların detaylarına ulaşabilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET

Uluslararası gıda güvenliği ve hijyen sertifikalarından ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 belgelerine sahiptir. Kalite anlayışı çerçevesinde ürünler ziraat mühendisleri tarafından kontrol edilip, üreticiden tüketiciye kadar kalite kontrol standartları uygulanarak ulaştırılmaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek AR-GE faaliyetlerine de hız vermektedir.

Back to Top